JACEK ŚWIERCZYŃSKI WŚRÓD LAUREATÓW GRAND PRESS PHOTO 2014

Miło nam poinformować, że nasz wykładowca Jacek Świerczyński został nagrodzony w tegorocznej edycji konkursu Grand Press Foto. Jego fotografia przedstawiająca pielgrzyma w drodze na Świętą Górę Grabarkę zdobyło II nagrodę w kategorii “ŻYCIE CODZIENNE” - zdjęcie pojedyncze. Gratulujemy!

19.05.2014

Wystawa w Galerii Gardzienice - Paweł Żak “Fotografie”

Galeria Gardzienice prezentuje prace bardzo cenionego w Polsce i na świecie Pawła Żaka. Fotografie zaczerpnięte z powstającego od 1998 roku cyklu „bez tytułu” łączy naturalistyczne, nieinscenizujące podejście do przedstawianych obiektów (głównie ze świata natury), oraz specyficzna autorska metoda kopiowania, dająca w efekcie odbitki unikatowe z elementami plastycznymi nieobecnymi w fotografowanej rzeczywistości, a widoczne w obrazie. Wernisaż wystawy we czwartek, 6 marca o godz.18.00, ul. Grodzka 5a. Gorąco polecamy!

06.03.2014

Wernisaż wystawy Piotra Komajdy

Serdecznie zapraszamy na wystawę fotografii Piotra Komajdy, wiceprezesa Zamojskiego Towarzystwa Fotograficznego współpracującego z Lubelską Szkołą Fotografii. Wernisaż wystawy Prawdziwa Ameryka Nie Istnieje odbędzie się w piątek, 7.02.2014, o godzinie 18.00, w galerii Lubelskiego Towarzystwa Fotograficznego zlokalizowanej w Pałacu Parysów, przy ulicy Przechodnia 4 /II piętro/.

06.02.2014

KUP NA PREZENT

Oryginalny pomysł na świąteczny podarunek. Obdaruj bliską Ci osobę kuponem na dowolny kurs bądź warsztaty z naszej oferty. Co ważne, jest 12 miesięcy na jego realizację. Jesteś zainteresowany lub masz pytania, lub zadzwoń 795126010 pn.-pt. godz. 12-17.

25.11.2013

ŚWIĘTO SZKOŁY - OTWARTA OBRONA PRAC DYPLOMOWYCH

Obrona prac dyplomowych to najważniejsze wydarzenie w życiu naszej szkoły. Jest to dla nas święto fotografii. Zapraszamy w sobotę - 21 września, o godz. 11.00. Przygotowaliśmy dzień pełen fotograficznych atrakcji. Każdy będzie mógł - jako widz - wziąć udział w egzaminie kończącym naukę w Rocznym Studium Fotografii. W programie jest również spotkanie z Krzysztofem Jureckim. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą swoich zdjęć - dostępne będą bezpłatne konsultacje zarówno u wykładowców Lubelskiej Szkoły Fotografii, jak i u naszego specjalnego gościa.

17.09.2013

Starsze newsy « Pierwsza  <  2 3 4 5 6 >  Ostatnia »