Wrześniowy nabór do Studium w Lubelskiej Szkole Fotografii

Do 30 września potrwa jesienny nabór do Studium w Lubelskiej Szkole Fotografii. Oprócz Rocznego Studium Fotografii w naszej ofercie także dwie Masterklasy: Moda i Akt oraz Reportaż i Dokument. Wszystkich kandydatów zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o programie nauki oraz zasadami rekrutacji.

Roczne Studium Fotografii to propozycja dla wszystkich zainteresowanych fotografią, którzy chcą w pełni rozwinąć swoje możliwości. Absolwenci Rocznego Studium Fotografii są przygotowani do samodzielnej pracy zarówno artystycznej, jak i komercyjnej. Studium kończy się obroną pracy dyplomowej w wybranej przez słuchacza pracowni.

Masterklasy (Moda i Akt, Reportaż i Dokument) są rocznymi kursami poświęconymi konkretnej dziedzinie fotografii. Na zakończenie nauki absolwenci przygotowują wspólną publikację składającą się ze starannie wyselekcjonowanych fotografii swojego autorstwa.

To jedyna taka możliwość fotograficznego rozwoju w Lublinie. Zapewniamy profesjonalną kadrę, małe grupy (maksymalnie 10 osób na roku!).

02.09.2013

Noc Kultury - Pokaz zdjęć naszych słuchaczy

Zapraszamy na ul. Ku Farze, gdzie w ramach Nocy Kultury zaprezentujemy zdjęcia naszych słuchaczy.

07.06.2013

Wystawa naszych wykładowców

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy fotografii naszych wykładowców, który odbędzie się w piątek 7.06.2013 o 18:00 w galerii Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie. Autorami zdjęć prezentujących niecodzienne zawody Lublinian są Marta Zgierska, Kuba Rubaj i Maciej Rukasz. Więcej informacji.

25.05.2013

NASZ WYKŁADOWCA NAGRODZONY

Jacek Świerczyński zdobył I miejsce w kategorii Art Culture & Entertainment News Stories w konkursie CHINA INTERNATIONAL PRESS PHOTO CONTEST za fotoreportaż “Royal Russian Ballet”. Jego zdjęcia zostały także (po raz kolejny) nagrodzone w konkursie BZWBK PRESS FOTO. Fotoreportaż “Koksownik” zdobył I nagrodę w kategorii portret - fotoreportaż. W tej samej kategorii, lecz za zdjęcie pojedyncze, I miejsce przyznano Jackowi za “Piaskarza”. Serdecznie gratulujemy.


03.04.2013

Pożegnanie Wiesława Małachowskiego

Z wielkim żalem i smutkiem zawiadamiamy o śmierci naszego kolegi-wykładowcy Wiesława Małachowskiego. Wiesiek był z nami od początku istnienia szkoły. Zmarł 25 lutego. Pożegnanie odbędzie się w kaplicy pogrzebowej w domu pogrzebowym Animus w Krasieninie Kolonii we wtorek 5 marca o godzinie 16.00. Pogrzeb odbędzie się 8 marca w Radomiu w parafii Św. Wacława. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

04.03.2013

Starsze newsy « Pierwsza  <  3 4 5 6 7 >  Ostatnia »