JUBILEUSZOWA WYSTAWA LUCJANA DEMIDOWSKIEGO

Wielkie święto!! Zapraszamy wszystkich na wernisaż naszego wykładowcy. W sobotę 14 maja o 12 w Lucjan Demidowski otworzy wystawę podsumowującą jego 50-letnią działalność artystyczną!!

09.05.2016

O Fotografii Reklamowej

Gorąco polecamy najbliższe Lubelskie Spotkania Fotograficzne! Tematem tej edycji będzie reklama, m.in.: dawne szyldy i witryny, fotografie sklepów i zakładów w dzielnicy żydowskiej lat 30. XX w. O swoich analogowe fotomontażach reklamowych opowie nasz wykładowca Lucjan Demidowski. Dowiecie się również się to robi współcześnie: o świetle w fotografii reklamowej, własna wizja kontra wizja klienta, specjalizacja a wszechstronność, trendy i style, o których opowie Krzysztof Werema. Można też będzie pokazać swoje fotografie. Czwartek, 19 maja 2016 r., godzina 17:30, Ośrodek „Brama Grodzka – Teatr NN”

08.05.2016

KONKURS - FOTO SEZON LUBLIN 2016

Wraz z Wydziałem Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Lublin mamy przyjemność zaprosić do uczestnictwa w konkursie fotograficznym „Lublin, jakiego nie znamy”. Zachęcamy tym samym Was wszystkich do zamierzenia się z aparatem na wielowymiarową atrakcyjność naszego miasta – jego architekturę i kulturę oraz jego ukryty potencjał. Efektem będą poszukiwania nieodkrytych zakątków i pokazanie nowego - artystycznego spojrzenia na znajome okolice. Prace wysoko ocenione pokażą Lublin jakiego nie znają sami Lublinianie. Wśród nagród dla autorów najciekawszych zdjęć także bony do zrealizowania w naszej Szkole. Informacje organizacyjne można znaleźć w witrynie SEZON LUBLIN 2016. Chwytajcie za aparaty - dobre kadry czekają, a termin nadsyłania zgłoszeń upływa 3 maja!

25.04.2016

Roczne studium fotografii - Rekrutacja

Do 9 października potrwa nabór do Studium w Lubelskiej Szkole Fotografii. Oprócz Rocznego Studium Fotografii w naszej ofercie także dwie Masterklasy: Moda i Akt oraz Reportaż i Dokument. Wszystkich kandydatów zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o programie nauki oraz zasadami rekrutacji.

Roczne Studium Fotografii to propozycja dla wszystkich zainteresowanych fotografią, którzy chcą w pełni rozwinąć swoje możliwości. Absolwenci Rocznego Studium Fotografii są przygotowani do samodzielnej pracy zarówno artystycznej, jak i komercyjnej. Studium kończy się obroną pracy dyplomowej w wybranej przez słuchacza pracowni.

Masterklasy (Moda i Akt, Reportaż i Dokument) są rocznymi kursami poświęconymi konkretnej dziedzinie fotografii. Na zakończenie nauki absolwenci przygotowują wspólną publikację składającą się ze starannie wyselekcjonowanych fotografii swojego autorstwa.

To jedyna taka możliwość fotograficznego rozwoju w Lublinie. Zapewniamy profesjonalną kadrę, małe grupy (maksymalnie 10 osób na roku!).

17.06.2015

Nagroda w Grand Press Photo dla Jacka Szydłowskiego

Wśród laureatów tegorocznej edycji konkursu Grand Press Photo znalazł się nasz wykładowca - Jacek Szydłowski. Jego fotografia była najlepsza w kategorii “WYDARZENIA” - zdjęcie pojedyncze. Zasłużone brawa!

18.05.2015

Starsze newsy  <  1 2 3 4 >  Ostatnia »