Jacek Świerszyński w finale Sony World Photography Awards

Miło nam poinformować, że nasz wykładowca Jacek Świerczyński został nominowany do nagrody Sony World Photography Awards. To nie pierwsze wyróżnienie Jacka na tym konkursie. W zeszłym roku zdobył on 3 nagrodę za cykl “Szybka zima”. Gratulujemy!

01.02.2011

Wystawa Elżbiety Wolskiej

Zapraszamy na wystawę “Majdanek” Elżbiety Wolskiej. Wernisaż odbędzie się w piątek o 20:00 w Pubie Restauracji ‘U Fotografa’ przy ul. Rybnej 13. Fotografie składające się na ekspozycję zostały wykonane w ramach zajęć w pracowni fotoreportażu Lubelskiej Szkoły Fotografii. Autorka prac zabiera nas na obrazowy spacer, w którym odkrywa przed nami Majdanek, jakiego nie znamy. “Jeśli popatrzymy na to miejsce z różnych perspektyw, naszym oczom ukaże się zupełnie inny, pełniejszy obraz danej przestrzeni” - tak o pracach mówi sama autorka. Temat zdjęć wprost dotyka cierpienia, jednak fotografie Eli są bardzo wyciszone i spokojne.

20.01.2011

LSF dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

WOŚP i Lubelska Szkoła Fotografii - gramy wspólnie w dobrym celu. Na zwycięzcę aukcji czeka indywidualne szkolenie z zakresu fotografii cyfrowej lub klasycznej. Zapraszamy do licytacji.

07.01.2011

Prace słuchaczy w galerii

W galerii możecie zobaczyć już pierwsze prace słuchaczy z Warsztatów Fotografii Reklamowej. Zapraszamy do oglądania.
Niedługa rusza następna edycja!

24.11.2010

Nowość - Warsztaty Fotografii Ślubnej!

Zapraszamy do zapoznania się z nową propozycją edukacyjną. Od dzisiaj możecie zapisywać się na Kurs Fotografii Ślubnej, który poprowadzą specjaliści w dziedzinie: Wojciech Kornet i Zenon Embinger (2F) oraz Michał Gumowski. W trakcie zajęć nauczycie się nieinwazyjnej pracy, przekazywania emocji oraz utrwalania kluczowych momentów podczas zajęć praktycznych w zakresie reportażu z przygotowań, ceremonii zaślubin oraz pracy z parą młodą podczas sesji zdjęciowej.W programie znajdują się także zajęcia z psychologii sprzedaży usług fotograficznych oraz podstawowej obróbki fotografii. Wszystkich zainteresowanych fotografią ślubną serdecznie zapraszamy!

03.11.2010

Starsze newsy « Pierwsza  <  12 13 14 15 16 >