Rekrutacja Rozszerzony Kurs Fotografii

Trwa rekrutacja na Rozszerzony Kurs Fotografii, który rozpoczyna się w następnym miesiącu. Ostatnie wolne miejsca szybko znikają, przypominamy, że liczy się kolejność zgłoszeń.

28.10.2010

Wystawa Izabeli Dziurdzińskiej

Lubelska Szkoła Fotografii i Pub Restauracja “U fotografa” zapraszają na wernisaż wystawy “Natura” Izabeli Dziurdzińskiej, słuchaczki LSF. Odbędzie się on w najbliższy piątek o 20:00 przy ul. Rybnej 13. Na wystawie zobaczymy zdjęcia przyrodnicze, jaki mówi sama autorka - prezentowane obrazy fotograficzne oddają naturze należyty szacunek, pokazują jej piękno i moc życiodajnego rytmu przyrody.

20.10.2010

Wystawa Mokrego Kolodionu

Zapraszamy na wystawę Marcina Sudzińskiego, wykładowcy Lubelskiej Szkoły Fotografii. Marcin zaprezentuje dziesięć fotografii, będących efektem pierwszych prób kontaktu z mokrą metodą kolodionową (F.S. Archer, 1851 rok). Szklane negatywy formatu 24x30 cm, odbijane stykowo, to portrety osób, które odwiedziły jego pracownię w Ośrodku “Brama Grodzka-Teatr NN” w Lublinie. Wernisaż odbędzie się 9 października o 17:00 w Domu Pracy Twórczej w Sandomierzu.

08.10.2010

Targi Aktywności Studenckiej

Zapraszamy na stoisko Lubelskiej Szkoły Fotografii na Targach Aktywności Studenckiej. Impreza odbędzie się 6 października na Wydziale Ekonomii UMCS. Przygotowaliśmy dla Was m.in. pokaz sesji modowej, a także coś z klasycznej fotografii - Marcin Sudziński zaprezentuje ponad stuletni sprzęt fotograficzny, którym wykonuje swoje artystyczne projekty. Zapraszamy!

04.10.2010

Europejski Festiwal Smaku

Uznanie i podziękowania dla naszej szkoły. Europejski Festiwal Smaku 2010 był przez 3 dni fotografowany przez słuchaczy uczęszczających na Kurs Fotografii Cyfrowej dla Początkujących. Dziękujemy organizatorom EFS za pomoc w realizacji zajęć praktycznych.

18.09.2010

Starsze newsy « Pierwsza  <  13 14 15 16 >