KUP NA PREZENT

Oryginalny pomysł na świąteczny podarunek. Obdaruj bliską Ci osobę kuponem na dowolny kurs bądź warsztaty z naszej oferty. Co ważne, jest 12 miesięcy na jego realizację. Jesteś zainteresowany lub masz pytania, lub zadzwoń 795126010 pn.-pt. godz. 12-17.

15.12.2014

Wrześniowy nabór do Studium w Lubelskiej Szkole Fotografii

Do 3 października potrwa jesienny nabór do Studium w Lubelskiej Szkole Fotografii. Oprócz Rocznego Studium Fotografii w naszej ofercie także dwie Masterklasy: Moda i Akt oraz Reportaż i Dokument. Wszystkich kandydatów zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o programie nauki oraz zasadami rekrutacji.

Roczne Studium Fotografii to propozycja dla wszystkich zainteresowanych fotografią, którzy chcą w pełni rozwinąć swoje możliwości. Absolwenci Rocznego Studium Fotografii są przygotowani do samodzielnej pracy zarówno artystycznej, jak i komercyjnej. Studium kończy się obroną pracy dyplomowej w wybranej przez słuchacza pracowni.

Masterklasy (Moda i Akt, Reportaż i Dokument) są rocznymi kursami poświęconymi konkretnej dziedzinie fotografii. Na zakończenie nauki absolwenci przygotowują wspólną publikację składającą się ze starannie wyselekcjonowanych fotografii swojego autorstwa.

To jedyna taka możliwość fotograficznego rozwoju w Lublinie. Zapewniamy profesjonalną kadrę, małe grupy (maksymalnie 10 osób na roku!).

02.09.2014

ŚWIĘTO SZKOŁY - OTWARTA OBRONA PRAC DYPLOMOWYCH

Serdecznie zapraszamy pasjonatów fotografii do uczestnictwa w najważniejszym dla naszej Szkoły dniu w roku. W sobotę - 20 września, od godz. 13.00 prac dyplomowych będą bronić słuchacze i słuchaczki kończący naukę w Rocznym Studium Fotografii. Swoje prace zaprezentują przed komisją oceniającą i Wami - mile widzianą publicznością. Po części egzaminacyjnej Krzysztof Jurecki poprowadzi dyskusję panelową na temat cenzury w sztuce. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą swoich zdjęć - dostępne będą bezpłatne konsultacje zarówno u wykładowców Lubelskiej Szkoły Fotografii, jak i u naszego specjalnego gościa.

01.09.2014

Toruńska wystawa naszych wykładowców

Od 8 do 31 sierpnia w Galerii Sztuki “Wozownia” w Toruniu można odwiedzać wystawę fotografii naszych wykładowców: Lucjana Demidowskiego i Marcina Sudzińskiego. Wspólna ekspozycja pod nazwą Pracownia, której kuratorem jest także związany z naszą Szkołą Krzysztof Jurecki, pokazuje podobne podejście do fotografii, której celem jest dotarcie do pojęcia transcendencji, obecnej w naszej psychice, nie w fotografiach. Przy bardzo dobrej technice i wyjątkowo sprawnym panowaniu and materią fotografii, fotografowie powrócili na moment do krainy XIX-wiecznej szczęśliwości (Sudziński) lub modenistycznej autonomii sztuki, której celem było przybliżenie idei nieśmiertelności sztuki poprzez zbliżenie się do jej stanu ostatecznego (Demidowski).

06.08.2014

ROCZNE STUDIUM FOTOGRAFII - rekrutacjaOd 9 czerwca do 11 lipca trwa rekrutacja na Roczne Studium Lubelskiej Szkoły Fotografii. Wszystkich kandydatów zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o programie nauki oraz zasadami rekrutacji.

Roczne Studium Fotografii to propozycja dla wszystkich zainteresowanych fotografią, którzy chcą w pełni rozwinąć swoje możliwości. Absolwenci Rocznego Studium Fotografii są przygotowani do samodzielnej pracy zarówno artystycznej, jak i komercyjnej. Studium kończy się obroną pracy dyplomowej w wybranej przez słuchacza pracowni. (więcej informacji)

To jedyna taka możliwość fotograficznego rozwoju w Lublinie. Zapewniamy profesjonalną kadrę, małe grupy (maksymalnie 10 osób na roku!), stały dostęp do studia fotograficznego, legitymację fotografa LSF oraz atrakcyjne zniżki m.in. na odbitki i wydruki.

05.06.2014

Starsze newsy  <  1 2 3 4 5 >  Ostatnia »