Kursy Podstawowe
Kursy Zaawansowane
Fotowakacje

Pośród naszych kursów znajdziecie propozycje zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalną kadrę i ekspertów z danej dziedziny fotografii. Prowadzimy zajęcia w małych grupach (zazwyczaj do 10 osób), a podczas zajęć praktycznych często dodatkowo dzielimy się na mniejsze podgrupy. Dzięki temu możecie mieć pewność, że każdemu uczestnikowi warsztatów poświęcone zostanie wiele uwagi, a atmosfera zajęć będzie sprzyjać wspólnej, praktycznej nauce.

Dzięki zróżnicowaniu kursów każdy znajdzie te, które najbardziej go interesują. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do dołączenia do grona naszych słuchaczy!

Zapisy przyjmujemy mailowo, telefoniczne oraz w siedzibie naszej szkoły. Jeśli masz jakieś pytania sprawdź odpowiedzi tutaj albo po prostu napisz do nas maila.

Naszym słuchaczom zawsze zapewniamy pomoc w rozwoju fotograficznym. Organizujemy liczne grupowe wernisaże, a dla najlepszych także wystawy indywidualne. Poza tym wszyscy nasi słuchacze dostają:

    - zniżki na usługi Empik School
    - wydruki wielkoformatowe z certyfikatem Ilford Studio System w preferencyjnych cenach
    - zniżka 5% w serwisie fotograficznym FotoNaprawa (ul.Hryniewieckiego 46, Lublin)
    - 30% zniżki na odbitki w laboratorium Kodak Express (ul. Braci Wieniawskich 12a, Lublin)


Aktualne promocje:

    - 33% zniżki dla grup zorganizowanych (12-15 osób) na Jednodniowy Kurs Fotografii.
    - Po odbyciu wybranego kursu z oferty Kursów Zaawansowanych – Warsztat Photoshopa o 25% taniej.


Wszystkie ceny podane w ofercie zawierają podatek VAT 23% oraz wpisowe w wysokości 50 zł, które ze względów organizacyjnych słuchacze uiszczają w chwili deklaracji uczestnictwa.