Kursy Podstawowe
Kursy Zaawansowane
Kursy Zaawansowane


Kurs Fotografii Cyfrowej

Dla kogo?
Dla wszystkich (także nie posiadających lustrzanek, profesjonalnego sprzętu), którzy chcą poznać podstawy fotografowania oraz nauczyć się praktycznego wykonywania zdjęć.

Program
Podczas technicznych i praktycznych zajęć nauczymy Cię robić dobre zdjęcia. Pamiętaj, że to nie sprzęt robi zdjęcia, ale Ty. Na kursie poznasz podstawowe pojęcia. Będziesz zaskoczony możliwościami swojego aparatu oraz przekonasz się, że dobre zdjęcia można zrobić każdą cyfrówką!

Dowiesz się wszystkiego o kadrowaniu i kompozycji. Praktycznie ćwiczenia pozwolą Ci świadomie dobierać poszczególne parametry, takie jak przesłona, czas czy głębia ostrości. Zrozumiesz zależności między nimi oraz bez problemu samodzielnie je ustawisz. Dzięki zajęciom rozwiniesz swoje fotograficzne zainteresowania!

Uwaga:
Pamiętaj, że to nie aparat robi zdjęcia, ale Ty. Nie musisz mieć profesjonalnego sprzętu.  Jeżeli dopiero planujesz jego zakup, poradzimy jaki model będzie dla Ciebie najlepszy.

Czas trwania
1 miesiąc, 6 spotkań, 18 godzin zegarowych:

Ilość miejsc w grupie
Ilość miejsc ograniczona, maksymalnie 10 osób.

Rekrutacja
Decyduje kolejność zgłoszeń.

Koszt
550 zł

Weekendowy Kurs Fotografii

Dla Kogo?
Dla wszystkich (także nie posiadających lustrzanek, profesjonalnego sprzętu), którzy chcą w szybkim czasie poznać podstawowe zasady i technikę fotografii.

Program
Weekendowy kurs to skondensowana dawka wiedzy o fotografii. Przekażemy Ci niezbędne informacje, które umożliwią świadome wykonywanie zdjęć. Poznasz rodzaje sprzętu fotograficznego, zasady kompozycji i właściwego kadrowania. Zapoznasz się z takimi parametrami jak balans bieli, ostrość, czas czy przesłona oraz z zależności między nimi. Od tej pory nie będziesz miał problemu z prawidłową ekspozycją i wykonywaniem zdjęć w trybie manualnym. Uzyskana wiedza stanie się podstawą dla dobrych zdjęć Twojego autorstwa!

Uwaga: Pamiętaj, że to nie aparat robi zdjęcia, ale Ty. Nie musisz mieć profesjonalnego sprzętu. Wystarczy, że dzięki nam poznasz możliwości swojego aparatu. Jeżeli dopiero planujesz jego zakup, poradzimy jaki model będzie dla Ciebie najlepszy.

Czas trwania
2 spotkania po 4 godziny zegarowe.

Ilość miejsc w grupie
Ilość miejsc ograniczona, maksymalnie 10 osób.

Rekrutacja
Według kolejności zgłoszeń.

Koszt
250 zł