]


Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
0

Napisz do nas

Zadzwoń

uśmiechniętych

słuchaczy

ul Szewska 4

20-086 Lublin

(+48) 795 126 007

sekretariat@LSFoto.pl

 

Obserwuj nas:

 

Lubelska Szkoła Fotografii 

NIP 712-252-63-27

REGON: 060650352

mBank: 32 1140 2004 0000 3402 6974 3399

 

Zapisz się! 

Dla kogo?

 

Dla wszystkich (także nie posiadających lustrzanek, profesjonalnego sprzętu), którzy chcą w szybkim czasie poznać podstawowe zasady i technikę fotografii.

 

Program:

 

Weekendowy kurs to skondensowana dawka wiedzy o fotografii. Przekażemy Ci niezbędne informacje, które umożliwią świadome wykonywanie zdjęć. Poznasz rodzaje sprzętu fotograficznego, zasady kompozycji i właściwego kadrowania. Zapoznasz się z takimi parametrami jak balans bieli, ostrość, czas czy przesłona oraz z zależności między nimi. Od tej pory nie będziesz miał problemu z prawidłową ekspozycją i wykonywaniem zdjęć w trybie manualnym. Uzyskana wiedza stanie się podstawą dla dobrych zdjęć Twojego autorstwa!

 

Uwaga:

 

Pamiętaj, że to nie aparat robi zdjęcia, ale Ty. Nie musisz mieć profesjonalnego sprzętu. Wystarczy, że dzięki nam poznasz możliwości swojego aparatu. Jeżeli dopiero planujesz jego zakup, poradzimy jaki model będzie dla Ciebie najlepszy.

 

Czas trwania:

 

2 spotkania po 4 godziny zegarowe.

 

Ilość miejsc w grupie:

 

Ilość miejsc ograniczona. Maksymalnie 10 osób.

 

Rekrutacja:

 

Decyduje kolejność zapisów.

 

Koszt:

500 zł

 

07 czerwca 2022

Weekendowy Kurs Fotografii

Weekendowy

Kurs

Fotografii

"Szczerze polecam każdemu kto chce zacząć przygodę z fotografią. Wspaniała atmosfera i umiejętność przekazania wiedzy zaskakują. Widać, że pracują tam ludzie z pasją i tą pasją chcą zarażać innych"

Lorem Ipsum

Agata

"No po prostu super. Nigdy bym się nie spodziewał, że dostanę tyle wiedzy i pozytywnej energii w jeden weekend,a co najlepsze, że zacznę myśleć poważnie o kolejnych kursach związanych z fotografią. Ta szkoła uczy i widać, że stawia na ludzi a nie na ich pieniądze. Jestem mega zadowolony, a to z jakim ciepłem zostałem tam przywitamy, zostanie ze mną na długo. Z całego serce polecam tą szkołę, bo to ona właśnie pozwoli rozwinąć wam skrzydła."

Lorem Ipsum

Patryk

"Brałam udział w weekendowym kursie fotografii. Polecam każdemu gdyż w dość krótkim czasie dowiedziałam się wielu istotnych rzeczy, dzięki którym fotografowanie staje się "bardziej świadome" Poznałam jeszcze dokładniej swój aparat. Dziękuję Prowadzącemu te zajęcia za cierpliwość, czas poświęcony każdej Jednostce i za wiedzę przekazaną w taki sposób, że trafiło! 

Pozdrawiam!"

 

Lorem Ipsum

Natalia 

 

Lorem ipsum dolor sit amet

Terminy kursu:

 

5 listopada 2022r.

       Sobota 10:00-14:00

6 listopada 2022r. 

       Niedziela 10:00 - 14:00

Zapisz się!